Hakkımızda

Kulübümüz, çocuklarımızı yarışlara hazırlamanın yanında, onları gelecekteki hayatlarına da hazırlayan, kendilerine olan güvenlerini ve karakterlerini sağlamlaştıran, beslenmelerinden ders çalışmalarına, dinlenmelerinden uykularına kadar onların tüm yaşantılarını düzene ve disipline sokan, saygıyı, sevgiyi, kazanmanın yanında kaybetmeyi de öğreten bir eğitim yuvasıdır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, en küçük yaşlardan başlayarak, tüm sporcularımıza yüzmeyi sevdirerek olabildiğince çok sporcumuzun bölgesel, ulusal ve uluslararası müsabakalarda kulübümüzü, şehrimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek tarihi başarılara imza atmalarıdır…

VİZYONUMUZ

Misyonumuzu tamamlamamız için çok disiplinli ve özverili çalışmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz… Biz, aynı zamanda öz güveni sağlam, kendisine ve çevresine saygılı, anlayışlı, sevgi dolu bireyler yetiştirmemiz gerektiğini de unutmuyoruz!

TESİSLERİMİZ

Kulübümüzün 2 farklı yüzme havuzu bulunmaktadır. Bahçeşehir Eğitim Kurumları Yüzme Havuzu tesisinde spor okulu çalışmaları ve takım antrenmanları yapılmaktadır.

KATILIM

Yüzme takımımıza öncelikli olarak spor okullarımızdan sporcu seçilmektedir. Yaz ve Kış aylarında dönemsel olarak açılan spor okullarımızda başarı gösteren ve belirlenmiş kriterlere ulaşan sporcularımız antrenörlerimizin önerileri ve Yüzme Kulübü Teknik Koordinatörümüzün kararı ile takıma dahil edilir.

Hotline
+905324145774